Seminaria

 
PIERWSZA CERTYFIKOWANA KOMPETENCJA W ZAKRESIE 
STOSOWANIA STANDARDÓW PROFESJONALNEJ OBSŁUGI GOŚCIA
I PERSONALNEJ OPIEKI GOŚCINNEJ W OBIEKTACH WELLNESS & SPA


Projekt organizacji seminariów w zakresie stosowania standardów profesjonalnej obsługi i personalnej opieki gościnnej, dedykowany hotelom wellness & spa otrzymał dofinansowanie ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
 

W 2013 r. Polska Akademia Gościnności przeprowadzi 8 innowacyjnych seminariów poświęconych standardom profesjonalnej obsługi i personalnej opieki gościnnej w obiektach wellness & spa.

Pierwsze szkolenia odbyły się w Świeradowie-Zdroju, Kołobrzegu, Zakopanem, Lidzbarku Warmińskim oraz Nałęczowie.

Kolejne - osatnie trzy szkolenia odbędą się w następujących regionach i terminach:
 • 04-05.11.2013  Gdańsk / Hotel Gdańsk
 • 18-19.11.2013  Białka Tatrzańska / Hotel Bania Thermal & Ski
 • 25-26.11.2013  Długopole-Zdrój / Hotel Medical SPA Dwór Elizy

Seminaria są dedykowane personelowi menedżerskiemu i serwisowemu polskich obiektów wellness & spa, hoteli uzdrowiskowych i historycznych, a w szczególności do zarządzających oraz pracowników recepcji hotelowej, działu marketingu i sprzedaży oraz recepcji i działu wellness & spa.

Wiedza i kompetencje jakie zdobędą uczestnicy każdego z warsztatów:
 • kreowanie i stosowanie w praktyce standardów profesjonalnej obsługi gościa oraz procedur personalnej opieki gościnnej w ujęciu gościnności zapraszającej, witającej, serwisowej i żegnającej,
 • umiejętność konstrukcji oferty wg formuły well-inclusive z uwzględnieniem indywidualności swojego obiektu,
 • kreowanie własnego modelu oraz tworzenie praktycznych standardów i użytecznych narzędzi zarządzania pobytem gościa w hotelu o profilu wellness & spa,
 • umiejętność doboru i konstruowania modelu CRM w zarządzaniu relacjami z gośćmi w hotelu wellness & spa,
 • umiejętność wypracowania unikalnych punktów gościnności usługowej – czyli modelu indywidualizacji usługi w swoim obiekcie z wykorzystaniem potencjału obiektu, personelu i regionu.
Seminaria poprowadzą eksperci Polskiej Akademii Gościnności - branżyści z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w zarządzaniu obiektami hotelowymi i projektami turystycznymi w kraju i za granicą.

Projekt jest dofinansowany w 74% (w tym w 49% przez MSiT), dlatego koszt uczestnictwa w seminarium wynosi jedynie 430 zł brutto (zamiast 1625,00 zł).

W cenę uczestnictwa wliczone są:
 • 2 dni szkolenia (20 godzin warsztatów),
 • 1 nocleg w pokoju dwuosobowym w wyjątkowym hotelu wellness i spa,
 • szkoleniowy pakiet kulinarny (1 śniadanie, 2 lunche, 1 kolacja, seminaryjny serwis kawowy),
 • zestaw materiałów seminaryjno-warsztatowych,
 • międzynarodowy certyfikat kompetencyjny,
 • "Asystent Gościnności©" – okolicznościowy prezent użyteczny w permanentnym treningu zawodowym.
Nie przegap okazji i zgłoś swój udział już teraz - ilość miejsc jest limitowana.
O możliwości udziału w seminarium decyduje kolejność zgłoszeń!

Więcej informacji pod numerem (12) 633 62 20, 533 405 450 lub 601 678 450.

Wypełnione formularze zgłoszenia należy przesłać faxem na numer (12) 633 62 20 lub drogą elektroniczną na adres info@hospitalityroyal.comNa dzień dzisiejszy jesteśmy na półmetku realizacji projektu - mamy za sobą 5 szkoleń z 8 planowanych warsztatów, które odbyły się w następujących terminach i lokalizacjach:

 • 01-02.07.2013  Świeradów-Zdrój / Hotel Medical SPA Malinowy Dwór
 • 09-10.09.2013  Kołobrzeg / Marine Hotel
 • 16-17.09.2013  Zakopane / Grand Hotel Stamary Wellness & Spa
 • 23-24.09.2013  Lidzbark Warmiński / Hotel Krasicki
 • 14-15.10.2013  Nałęczów / Termy Pałacowe Nałęczowianka

Ponieważ każdy z przeprowadzonych już warsztatów uzyskał wysokie noty od uczestników, mamy pewność, iż nasze kolejne szkolenia będą miały nie tylko wartość inspiracyjną, ale pozwolą uczestnikom na wypracowanie konkretnych narzędzi i elementów gotowych do wykorzystania w ich codziennej pracy.

Do tej pory w warsztatach wzięli udział m.in. przedstawiciele obiektów: Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort, Hotel Maria, Hotel & Medi-SPA Biały Kamień, Hotel Medical SPA Malinowy Dwór, Primavera SPA, Jelenia Struga Spa Resort, Hotel Senator, Hotel Rodan, Hotel Havet, Hotel Arka Medical Spa, Hotel Medical Park Riverside, Hotel Centuria Wellness & Spa, Willa Monika SPA, Piwniczna Conference & Spa, Hotel Krasicki, Hotel Warmia Park, Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, Hotel Robert's Port, Hotel Ventus Natural SPA...


Poniżej prezentujemy kilka opinii, które otrzymaliśmy po przeprowadzonych przez nas szkoleniach:

"Inspirujące przykłady i duża wiedza prowadzących to niewątpliwe atuty szkolenia."

Wreszcie trafiłam na szkolenie, które w mniejszej części składało się z części teoretycznej, za to było bardzo dużo praktycznych tematów i różnych podpowiedzi dla różnych zagadnień i problemów, z którymi na co dzień spotykam się podczas współpracy z klientami. Wykładowcy – praktycy rewelacyjnie opowiadali o różnych tematach z pełną pasją i zaangażowaniem.

"Tematy poruszone podczas zajęć zaciekawiły mnie i stały się inspiracją do wielu przemyśleń oraz  nowych pomysłów. Forma prowadzenia zajęć bardzo mi odpowiadała, wykładowcy byli bardzo kompetentni i szczerze otwarci na przekazywanie wiedzy w jak najszerszym zakresie, co bardzo sobie cenię. Starali się odpowiadać wyczerpująco na wszystkie pytania i wątpliwości. Uczestniczyłam w przeszłości w szkoleniach organizowanych przez inne firmy, niż Państwa, podczas których odniosłam wrażenie, że wykładowca dzieli się tylko częściową wiedzą, tak na zasadzie autoreklamy, a  po resztę odsyła do zakupienia swojego produktu lub książki. Tego nie mogę absolutnie zarzucić całej trójce prowadzących z PAG, dlatego też uważam, że warto brać udział w Państwa szkoleniach. Organizacyjnie  - przygotowanie bardzo profesjonalne tak, jak na szkolenie dla hotelarzy przystało. Warunki wspaniałe."